Święta Kaloria i inni bogowie dzisiejszego świata
Data: 19-06-2009 o godz. 19:41:53
Temat: PHP-Nuke


Wiadomo, ze nasi przodkowie swietowali i czcili co się dało, ale nie przewidzieli wszystkich cudow, jakie nas dzisiaj otaczają. Zatem
pora, aby do wczesniejszych bogiń i bogów wszystkiego dołączyli nowi i na czasie :)
Spotykamy ich na co dzien i nawet kochamy, a imienia nie znamy. Pora to zmienić!

Asfalta - ciemna bogini o ciężkim dowcipie. Trwa nieprzerwanie, pokrywa starszą od niej boską Matkę Ziemię. Asfalta jest w swej istocie płaska i gruboskórna, więc uwielbia, gdy przechadzają się po niej miliardy wiernych i masują jej ciemny byt swoimi kopytkami, wrotkami czy rowerami. Kiedy upadnie na nią wierny, łapie go i otula jako swe ukochane dziecię, zostawiając na nim pamiątki świętego spotkania w postaci grudek wbitych pod skórę.Daria Darczyni o Tragicznie Krwawym Serduszku - bogini dobroczynności i szczodrosci potrzebujacym. Lubi dźwięki Wielkiej Orkiestry, spotkać można ją często w schroniskach dla kotów, ratuje wszystkie biedne dzieci świata. Czczona chetnie smsami+VAT, nie jest pazerna, zadowoli sie 1% w myśl "ziarnko do ziarnka".

Elektra - zgrabna, poręczna bogini elektroniki i małych gadżetow. Karmi się
prądem, nigdy niezmożona. Gdy jest zadowolona, pipczy i świeci diodą.

Kofeina - bogini żywej wody w postaci napojów energicznych. Daje kochajacego kopa swoim wyznawcom. Czczona rankami i przy wkuwaniu. Poza domowymi ołtarzami usytowanymi nad źródłami gorącej wody, wyznawcy mogą ja dorwać na mieście, przywołując za pomocą krótkich inwokacji, jak "mała czarna raz", "duża z mlekiem i słodzikiem".

Święta Kaloria
- bogini pysznego jedzonka. Spotkać można ją w dwóch świętych aspektach:
* Niskiej Kalorii - malej, zdrowej i soczystej bogini wegetarianki
* Wysokiej Kalorii - świętej matki obfitosci i wielości smaku. Jej największym szczęściem jest karmić hojnie swoje wierne dzieci schlodzonym tiramisu.
Co pewien czas Święta Kaloria Podwójna w Obfitosci heroicznie walczy ze zlośliwą Pustą Kalorią - mętną boginią składającą się z cukru i alkoholu, która kradnie wyznawcom witaminy. Kiedy obie zmęczą się stukaniem sobie kilodżuli, mieszają się w końcu zgodnie razem i powstaje z nich trzecia bogini, Pina Colada - pani smacznych drinków.

Telekomunikacja - boska siostra Elektry; bogini plotek, rozrywek i sieci międzyludzkich. Zastępuje starszą boginię Telepatię. Czczona przez jednoczesne skupienie sie wiernych oddalonych od siebie, łączy ich niewidzialnymi promieniami cudowności. Walczy rytualnie ze starą, okrutną Blokada END TRANSFER, boginią rozłąki i zamkniętych bibliotek.

Zdrapka i Poharatka - dwie bliźniacze boginie nieoczekiwanej wygranej. Czci się je za pomocą rytualnych zdrapek, kuponów totolotka oraz ruletki i sprawdzania zapomnianych kieszeni przed praniem. Raz coś im wydrapiesz, raz cię poharatają.

Fotoszop - bóg obecny wszędzie, gdzie są zdjęcia. Jego działanie wygładza skórę, przedłuża oczy, a czasem sprawia, że znikają pępki.


Źródło: Internet


Artykuł jest z Forum AMANDY
http://www.amanda.radom.net

Adres tego artykułu to:
http://www.amanda.radom.net/modules.php?name=News&file=article&sid=189