Wesołych Świąt!!!!!!
Data: 09-04-2004 o godz. 16:58:43
Temat: PHP-Nuke


Zdrowia, szczęścia, humoru dobrego
a przy tym wszystkim stołu bogatego.
Mokrego dyngusa, smacznego jajka
i niech te święta będą jak bajka.

A jeśli boisz się, że godziny spędzone przy świątecznym stole i znajdujące się na nich specjały spowodują przyrost twojej wagi, zaraz po świętach zastosuj Kocią Dietę –Cud, która pomoże ci odzyskać smukła i sprężystą sylwetkę. Jeśli spróbujesz tej diety nie tylko poczujesz się lepiej, ale poczujesz się lepszym od wszystkich ludzi, których znasz


DZIEŃ PIERWSZY
Śniadanie: Otwórz puszkę drogiego, ekskluzywnego pokarmu dla kotów. Smak nieistotny, ważne natomiast, aby pokarm ów kosztował więcej niż 5 zł za puszkę. Umieść dwie łyżki pokarmu na tależu. Zjedz jeden kawałek mięska. Rozejrzyj się dookoła z dezaprobatą. Resztę zrzuć na podłogę. Zanim udasz się do innego pokoju, pogap się przez chwilę na ścianę.
Obiad: Cztery źdźbła trawy i jeden ogon od sztucznej myszy. Powyższe niezwłocznie zwymiotuj na najczystszy dywan w mieszkaniu.
Podwieczorek: Złap ćmę i baw się nią, dopóki ledwie zipie.. Zjedz jedno skrzydełko. Resztę zostaw niech zdycha.
Kolacja: Skradnij jeden zielony groszek z talerza partnera/ki lub małżonka/ki. Turlaj groszek po podłodze póki nie wpadnie on pod lodówkę. Skradnij kawałeczek kurczaka i zjedz połowę – drugą zostaw na kanapie. Wyrzuć resztę pokarmu z puszki, którą otworzyłeś rano.

DZIEŃ DRUGI
Śniadanie: Capnij resztkę kurczaka z kanapy. Zrzuć ją na dywan i spróbuj nią wcelować pod telewizor. Żuj róg gazety, którą czyta twój partner/ka.
Obiad: Zlokalizuj bochenek świeżego pieczywa. Zliż dokładnie całe te pyszności z wierzchu. Nadgryź chlebek, starając się wyznaczyć jego geometryczny środek.
Podwieczorek: Złap dużego chrząszcza i przynieś go do domu. Pobaw się z nim w „cymbergaja” do momentu, aż zostanie mu około 5 % sił witalnych. Potem pozwól mu uciec pod łóżko.
Kolacja: Otwórz świeżą puszkę kociego pokarmu ( zalecane smaki: wołowina, wątróbka, królik ). Połknij kilka kawałków mięska bez używania zębów. Wyjdź z kuchni i stań na rogu dywanu w salonie. Szybko zwymiotuj na dywan. Potem wdepnij w hafcik i przespaceruj się przez cały salon zostawiając wyraźne odciski stóp.

DZIEŃ TRZECI
Śniadanie: Wypij kilka łyków mleka z owsianki partnera/ki, gdy nikt nie patrzy. Część mleka pracowicie rozprowadź po najbliższej politurowanej powierzchni.
Obiad: Złap niewielkiego ptaszka i przywlecz do domu. Pobaw się nim w swoim wyściełanym kojcu.. Doprowadź ptaka do stanu, w którym jest poważnie uszkodzony lecz jeszcze żywy i zostaw – niech się inni pomartwią.
Podwieczorek: Złap jedną wiosenną muchę i połknij w całości.
Kolacja: Wymiałcz odrobinę lodów lub śmietanki do własnej miseczki. Poliż toto trzy razy i wywróć zawartość miski na podłogę.

DZIEŃ CZWARTY
Śniadanie: Zjedz 6 robaków ( gatunek nieistotny ), pozostawiając nogi, skrzydła i antenki na podłodze w łązience. Wypij troszkę wody z miseczki, a następnie zwymiotuj wodą i robakami na poduszkę partnera/ki.
Obiad: Z kubła na śmieci wyciągnij wczorajsze fragmenty kurczaka. Kilkakrotnie rozwlecz skórkę po całej podłodze. Nadgryź trochę w kącie i pozostaw.
Kolacja: Kolejna puszka wykwintnego pokarmu – dowolny rodzaj byle w sosie. Zliż sos i pozostaw mięsko aż wyschnie i sczernieje.
Deser na dobranoc: Zrób sobie ucztę z mrówek faraona, które przyszły zaopiekować się wyschniętą zawartością twojej miseczki.


Artykuł jest z Forum AMANDY
http://www.amanda.radom.net

Adres tego artykułu to:
http://www.amanda.radom.net/modules.php?name=News&file=article&sid=155